گزارش تجمیعی IFPEX3 منتشر شد/ دانلود

گزارش تفصیلی دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران در نخستین نشست خبری IFPEX3 و در حضور اصحاب رسانه و جراید، رونمایی شد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چای ایران(ایفپکس)، گزارش تفصیلی از برگزاری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران که در تیرماه 1402 و در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) برگزار شد، منتشر و در نخستین نشست خبری IFPEX3 و در حضور اصحاب رسانه و جراید، رونمایی شد.

مطابق با این گزارش 40 صفحه‌ای، ایفپکس در دومین گام از 93 شرکت غرفه‌دار در فضای مفید 4753 متر مربعی میزبانی کرد، تعداد شرکت‌های خارجی صاحب غرفه در این دوره به عدد پنج رسید و برپایی 10 کارگاه و 8 اکران آموزشی، از دستاوردهای آن بود.

در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، 14 تشکل و سازمان،‌ حضور رسمی داشتند و مجموعا 6 شرکت دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی فناوری نهاد ریاست جمهوری، به عرضه محصولات خود پرداختند.

بر اساس اطلاعات این گزارش 7124 نفر از 29 شهر و 26 استان کشور از دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران طی چهار روز بازدید کردند و همچنین بازدیدکنندگان خارجی از 14 کشور برای مشاهده دستاوردهای صنعت چاپ ایران در این نمایشگاه حضور یافتند.

برای دانلود کامل گزارش اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید