حمایت گسترده تشکل‌های صنفی از IFPEX3

مطابق با آخرین اطلاعات، قریب به 15 تشکل صنفی تا کنون حمایت معنوی خود را از سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران اعلام کرده اند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایفپکس)، پس از برگزاری نخستین نشست خبری سومین دوره از این رویداد و اعلام برنامه‌ها، تعداد قابل توجهی از تشکل‌های صنفی (اتحادیه‌ها و انجمن‌ها) حمایت معنوی خود از IFPEX3 را به ستاد برگزاری اعلام کرده‌اند.

از جمله تشکل‌های صنفی فعال در صنعت چاپ، بسته‌بندی و نشر، اتحادیه لیتوگرافان تهران، اتحادیه کاغذ و مقوا فروشان تهران، انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور، سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران، شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، شرکت تعاونی لیتوگرافان و شرکت تعاونی ناشران و کتاب‌فروشان تهران از جمله حامیان معنوی سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران به شمار می‌آیند.

همچنین از میان تشکل‌های همگن در سایر صنایع، تا کنون انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات ایران، سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته‌بندی دارویی، انجمن صنایع پلیمر ایران، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران به دلیل همپوشانی قابل توجه در تامین نیازهای چاپ و بسته‌بندی اعضای خود، تا کنون حمایت معنوی خود از ایفپکس ۳ را اعلام کرده‌اند.

با توجه به فرصت باقی مانده تا زمان برگزاری نمایشگاه و تجربه سنوات پیشین، پیش‌بینی می‌شود بر تعداد حامیان معنوی سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، افزوده شود و تشکل‌های همگن دیگری نیز برای تعاملات نمایشگاهی و دعوت از اعضای خود به حضور و بازدید از این رویداد تخصصی، اعلام آمادگی کنند.

سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران در مردادماه ۱۴۰۳ و با حضور فعالان صنعت چاپ، بسته‌بندی، نشر و زنجیره تامین مواد اولیه برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید