شماره جدید خبرنامه داخلی ایفپکس منتشر شد

جدیدترین شماره خبرنامه داخلی نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایفپکس) با گزارشی مفصل از فرآیند بازاریابی‌های صورت گرفته در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، منتشر شد.

 

به گزاش ستاد خبری نمایشگاه آینده‌ چاپ ایران، خبرنامه ایفپکس ویژه آذرماه، با انتشار گزارش‌هایی از حضور پررنگ در نمایشگاه اوراسیای استانبول 2023 و بازاریابی و اطلاع‌رسانی در نمایشگاه‌های تخصصی ازجمله فارمکس، ایران‌فارما، ایران‌ پلاست، اگروفود، نان و غلات، شیرینی و شکلات، و نوشیدنی‌ها همراه شد.

گزیده‌ای از اظهارات یاسر احمدوند، معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص وظایف و تعهدات این وزارتخانه در مقام متولی به صنعت چاپ و گزارشی از برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی اسفپکس3 از دیگر مطالب منتشر شده در خبرنامه جدید ایفپکس به‌شمار می‌آیند.

در بخش آخرین اخبار از همراهان ایفپکس، به تازه‌ترین دستاوردهای تولیدی و خدماتی در شرکت‌های پارسیان برچسب، دوستان شیمی، گروه صنعتی اقیانوس آرام، همگامان صنعت ایرسا، سنا پک، بازرگانی آرکا و کاردو کارتن بوکان در گفت‌وگو با مدیران عامل این مجموعه‌ها پرداخته شده است.

بازتاب جلسه‌ی مشورتی رئیس و اعضای هیت مدیره اتحادیه و تعاونی چاپخانه‌داران قم با بابک عابدین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و رئیس نمایشگاه ایفپکس که به طرح موضوع برگزاری نمایشگاه QPEX با استانداردهای IFPEX در قم اختصاص داشت، در بخش دیگری از خبرنامه صورت گرفته است.

بازتاب حضور ایفپکس در نمایشگاه بسته‌بندی اوراسیا استانبول 2023 و همچنین گزارشی از کم و کیف و جزئیات این رویداد بزرگ و تاثیرگذار در منطقه و جهان، پایان‌بخش مطالب منتشر شده در جدیدترین شماره از خبرنامه‌ی ایفکپس است.

 

برای دانلود فایل خبرنامه، کلیک کنید.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید