ایفپکس سطح کیفی بالایی دارد

مدیر بانک اطلاعات ایوبی درباره تجربه حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران گفت: دستاوردها ایفکس برای بانک اطلاعات خرید و فروش دستگاه‌های چاپ ایوبی، بسیار رضایتبخش بود.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، مدیرعامل بانک اطلاعات خرید و فروش دستگاه‌های چاپ با بیان اینکه بیشترین تعداد بازدیدهای ایفپکس به غرفه ما اختصاص داشت، گفت: در این نمایشگاه توانستیم تمام دستگاه‌های عرضه شده‌مان را واگذار کنیم. همچنین تعدادی سفارش جدید نیز ثبت کردیم.

اسماعیل ایوبی با اشاره به سابقه 38 ساله این شرکت در حوزه خرید و فروش ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی، توضیح داد: سطح کیفی نمایشگاه ایفپکس۲ بسیار بالا بود، بازدیدکنندگان ما متخصصان حوزه چاپ بودند و به طور کلی، دستاوردها ایفکس برای بانک اطلاعات خرید و فروش دستگاه‌های چاپ ایوبی، بسیار رضایتبخش بود.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه ۳ مدل دستگاه آورده بودیم که در نخستین روز، قرارداد واگذاری یکی از آن‌ها بسته شد و در روزهای دیگر نمایشگاه، قرارداد سایر دستگاه‌ها را نیز بستیم. همچنین ۴ سفارش دیگر نیز ثبت کردیم که پس از نمایشگاه به خریداران واگذار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید