انجام مذاکرات شگفت‌انگیز و مهم در ترکیه

نشریه «اخبار چاپ» ترکیه، به نقل از مدیرعامل یکی از شرکت‌های شناخته شده آن کشور، حضور رئیس IFPEX و IPPIEMA در نمایشگاه اوراسیا 2023 را رویدادی هم و شگفت‌انگیز خواند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایفپکس)، بابک عابدین، رییس این نمایشگاه و رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران در بازدید از نمایشگاها بسته‌بندی اوراسیا ترکیه 2023 با شرکت‌های متعددی در گروه‌های ساخت و عرضه کننده ملزومات، ماشین‌آلات و فعالان صنایع چاپ و بسته‌بندی دیدار و مذاکره کرد که بخشی از این مذاکرات در رسانه‌ها و نشریات کشور ترکیه، بازتاب داشته است.

از جمله این موارد می‌توان به بازتاب بازدید از غرفه گروه «Servis Matbaa Malzemeleri A.Ş» که محصولات متنوعی را در زمینه‌ی مواد شیمیایی، انواع مرکب و غلتک‌های مورد استفاده در ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی، عرضه می‌کند و نماینده چندین شرکت‌های بین‌المللی است، اشاره کرد.

هاکی توکات (Hakkı Tokat) بنیانگذار و مدیرکل این گروه صنعتی در گفت‌وگو با مجله‌ی تخصصی «اخبار چاپ» ترکیه (MATBAAHABER) ضمن تشریح زمینه فعالیت، محصولات عرضه شده در نمایشگاه اوراسیا 2023 و میزان استقبال بازدیدکنندگان داخلی و خارجی، بازدید و دیدار با بابک عابدین را مهم و شگفت‌انگیز خواند.

وی در این‌باره گفت: «شرکت‌ها و نمایندگی‌های مختلف با درخواست همکاری از غرفه ما دیدن کردند. شرکت‌های خارجی زیادی وجود دارند که در زمینه‌های مختلف چاپ‌ فعالیت دارند و ما با آن‌ها روابط تجاری داریم. همچنین کسانی هستند که پیشنهاد مشارکت و اخذ نمایندگی به ما ارائه می‌کنند.»

توکات ادامه داد: «از نظر ما، نمایشگاه بسته‌بندی اوراسیا امسال یک پیشرفت مهم و شگفت‌انگیز را برای کشور ما به همراه داشت و آن بازدید بابک عابدین، رئیس هیات مدیره‌ی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران  (IPPIEMA)و رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران (IFPEX) بود که به مذاکرات مثبت و طرح موضوعات همکاری و مشارکت انجامید.»

این فعال صنعت چاپ و بسته‌بندی در ادامه با سازنده و مهم خواندن این مذاکره (و سایر مذاکرات با بازدیدکنندگان خارجی) افزود: « سال 2023 برای شرکت ما سال پرباری بود؛ به‌خصوص که با پیشرفت چشمگیر در صادرات به کشورهای خاورمیانه و جمهوری‌های ترک همراه شد. همچنین موفقیت‌های تازه‌ای در تجارت با آذربایجان، ایران و عراق به دست آوردیم که با کمک نمایندگان ما اتفاق افتاد.»

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید