آرتا تجارت بنیس با ماشین چاپ دیجیتال لیبل در IFPEX3

 

«شرکت آرتا تجارت بنیس» پس از تجربه موفق حضور و عرضه ماشین چاپ دیجیتال کارتن در دومین دوره از نمایشگاه آینده چاپ ایران (IFPEX2) که در تیرماه سال جاری برگزار شد، در صدد رونمایی و ارائه یکی از جدیدترین ماشین‌آلات چاپ دیجیتال لیبل با نام Accurio Label 400 از برند کونیکا مینولتا در ایران است.

اسدالله بذرافشان در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، ضمن اعلام این خبر که طبق برنامه این ماشین قرار است در سومین نمایشگاه ایفپکس عرضه و به نمایش گذاشته شود، گفت: «آرتا تجارت بنیس» حدود سه دهه است که در زمینه فروش مواد مصرفی و خدمات پس از فروش، سرویس محصولات، دستگاه کپی دیجیتال کونیکا مینولتا و پلاترهای لیزری اوسه هلند فعالیت می‌کند.

مدیرعامل آرتا تجارت بنیس درباره این دستگاه جدید توضیح داد: ویژگی‌های این دستگاه سرعت بالا آن است، به طوری که سرعت آن دقیقه‌ای 40 متر است بدون نیاز به فیلم زینک و کلیشه. همچنین مخاطبان می‌توانند در هر تعداد و با هر فایلی لیبل را به صورت دیجیتال با این ماشین چاپ کنند.

وی با اشاره به استقبال چاپخانه‌داران در کشورهای منطقه از Accurio Label 400  ادامه داد: تا کنون تجربه معرفی این ماشین را در نمایشگاه‌های خارجی، از جمله نمایشگاه بین‌المللی بسته‌بندی اوراسیای استانبول 2023 داشته‌ایم. همچنین اوایل آذر ماه در نمایشگاه فسپا ترکیه 2023 و نمایشگاه‌های دیگری نیز حضور خواهیم داشت که نمایشگاه ایفپکس را نیز در دستور کار داریم.

بذرافشان در ادامه به تجربه حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران پرداخت و عنوان کرد: دستگاه چاپ دیجیتال روی کارتن، مقوا و جعبه‌های غذایی را که امسال برای نخستین بار وارد ایران شد، در ایفپکس ۲ در معرض دید عموم قرار دادیم و خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن شد.

وی با توضیح درباره ویژگی‌های این ماشین، افزود: این دستگاه در شش سایز مختلف دو هد، سه هد، چهار هد، پنج هد و شش هد تولید می‌شود و دستگاه دو هد آن در عرض ۱۱۰ در ۴۳ بدون نیاز به فیلم، زینک و کلیشه چاپ می‌کند و سرعت چاپ آن دقیقه‌ای ۳۰ متر است. پایه جوهر این دستگاه ضد آب و دارای گواهی‌نامه معتبر اروپایی است.

مدیرعامل آرتا تجارت بنیس تاکید کرد: ایفپکس ۲ نمایشگاه خیلی خوبی بود، در دوره اول بیشتر درباره آن شنیدیم اما امسال تصمیم گرفتیم خودمان وارد شویم و می‌توانم بگویم که کیفیت برگزاری از تصورات ما بیشتر بود.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید