همکاری «ایفپکس» در اعزام هیات تجاری به «دروپا»

ایفپکس در اعزام تور هیات تجاری به نمایشگاه دروپا 2024 با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران همکاری می‌کند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایفپکس)، تیم ایفپکس در راستای اهداف رشد و ارتقاء استانداردهای نمایشگاهی، در اعزام تور هیات تجاری به نمایشگاه «دروپا» 2024 با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران همکاری می‌کند.

دروپا بزرگترین نمایشگاه تجهیزات چاپ در جهان است که توسط شرکت نمایشگاهی مِسه در دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود و دوره آتی آن بعد از 8 سال، در خرداد ماه ۱۴۰۳ برپا خواهد شد.

امکان پیوستن به این تور تجاری و بهره‌مندی از خدمات آن صرفا جهت اعضاء اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران ارائه می‌شود و با توجه به محدودیت تعداد نفرات، صدور ویزا از سوی سفارت آلمان، حداکثر زمان برای اعلام آمادگی تا روز پنجشنبه ۳۰/۰۹/۱۴۰۲ است.

دروپا در سال 2020 به دلیل شیوع بیماری کرونا، برگزار شد و به عنوان مرکز برتر جهانی ارائه راه‌حل‌های چاپی، انتظار می‌رود بعد از 8 سال (از 2016) در یازده روز، میزبان خیل گسترده‌ای از فعالان صنایع چاپ و بسته‌بندی از سراسر جهان باشد.

در دروه قبل دروپا میزبان 1800 شرکت از 54 کشور و 260 هزار بازدیدکننده از 183 کشور جهان بود؛ بنابراین شکی نیست که دروپا 2024 فرصتی ایده‌آل برای ارتباط با گروه‌های هدف جدید، از جمله بازدیدکنندگان تجاری از بازارها و بخش‌های مختلف بین‌المللی مانند انتشارات، تبلیغات، بسته‌بندی یا چاپ صنعتی به‌شمار می‌آید.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۷۷۵۲۱۶۹۸

۰۹۳۵۷۴۳۸۳۳۵

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید