با رویکرد صادرات در IFPEX حاضر شدیم

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران(ایفپکس)، مدیر شرکت ایماژ ضمن ابراز رضایت از حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، اظهار کرد: چیزی که با این حضور به دنبال آن بودیم، دیده شدن برند ایماژ در بازار بود که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و توانستیم گستره ارتباطاتمان با مشتریان را افزایش دهیم.

رامین محمد قاسم ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این نمایشگاه یادآور شد: مجموعه ایماژ سابقه ۲۰ ساله در زمینه چاپ و تبلیغات دارد و همچنین تولیدکننده ساک‌های پارچه‌ای در استان البرز است.

وی با اشاره به تجربه حضور در نمایشگاه آینده چاپ ایران گفت: خوشبختانه در ایفپکس موفق به ثبت سفارش‌های متعدد و انعقاد تعدادی قرارداد شدیم که دستاوردهای ارزشمندی برای ایماژ به شمار می‌آیند.

مدیر شرکت ایماژ توضیح داد: یکی از اهداف اصلی دیگر ما از این حضور، ورود به عرصه صادرات است که امیدواریم به زودی آثار و نتایج مثبت حضور در ایفپکس را در این زمینه نیز شاهد باشیم.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید