بازدیدکنندگان برای رفع نیازهای تخصصی‌شان به ایفپکس آمدند

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران(ایفپکس)، مدیر تولید شرکت دانش‌بنیان رمزپوش با بیان اینکه این رویداد، نمایشگاهی مطلوب برای فعالیت تخصصی بود، گفت: افرادی که به این نمایشگاه آمدند، به دنبال برآورده کردن نیازهای امروز یا فردایشان بودند و بازدیدهایی کاملا تخصصی داشتند.

محسن نظری ادامه داد: در مدت برگزاری نمایشگاه، با افراد کارشناس و مرتبط دیدار کردیم که تولیدات و محصولات شرکت ما مورد نیازشان بود. در واقع ایفپکس پیش‌زمینه‌ای برای انعقاد قرارداد با آن‌ها را فراهم کرد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه، هم غرفه‌داران و هم بازدیدکنندگان، متخصص چاپ و بسته‌بندی بودند و پیرو تعاملاتی که با آن‌ها برقرار کردیم، به دنبال استمرار روابط و همکاری‌های آتی‌مان هستیم.

نظری تصریح کرد: نمایشگاه آینده چاپ ایران در زمره نمایشگاه‌هایی بود که کمتر خسته شدیم زیرا در برخی نمایشگاه‌ها، رفت‌وآمد بسیار است اما دستاورد چندانی برای بازدیدکنندگان و غرفه‌داران ندارند.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید