کارگاه توسعه بسته‌بندی‌های پلیمری برگزار شد

مطابق با اعلام قبلی و دعوت از فعالان صنایع چاپ، بسته‌بندی و پلیمری، سرفصل‌های مرتبط با بسته‌بندی‌های پلیمری در قالب کارگاهی تخصصی آموزش داده شد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران(ایفپکس)، کارگاه آموزشی تخصصی «روند تجاری جهانی در توسعه بسته‌بندی‌های پلیمری» دوشنبه 27 شهریور ماه به همت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و با حضور علاقه‌مندان به این حوزه در غرفه انجمن صنایع پلیمری ایران واقع در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست برگزار شد.

در این کارگاه که در راستای تحقق اهداف تفاهمنامه امضا شده بین اتحادیه و انجمن صنایع پلیمری ایران طراحی و برگزار شد، دکتر جواد عابدی و دکتر امین منطقی به تدریس مباحث پیرامون معرفی انواع بسته‌بندی‌های پلیمری، کاربرد آن‌ها در صنایع مختلف و ضرورت توجه به مباحث زیست‌محیطی در این حوزه پرداختند.

«درباره بسته‌بندی»، «بسته‌بندی پلیمری»، «چگونه می‌توانیم زباله‌های بسته‌بندی را کاهش دهیم؟»، «بسته‌بندی‌های نوین کاغذی» و «بسته‌بندی فعال» مشخصا سرفصل‌های این کارگاه را تشکیل می‌دادند که با استقبال علاقه‌مندان در غرفه انجمن صنایع پلیمری ایران برگزار شد.

در پایان این مراسم محمدجواد مبینی، عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در سخنانی کوتاه، به اهمیت و نقش پررنگ محصولات پلیمری در صنعت چاپ و بسته‌بندی اشاره و نسبت به تحقق مفاد تفاهمنامه منعقد شده با انجمن صنایع پلیمری ابراز امیداری کرد.

تجلیل از مدرسان این کارگاه و اعطای لوح سپاس به آن‌ها، پایان‌بخش این کارگاه تخصصی بود.

 

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید