رضایت شرکت ایتالیایی از اولین حضور در بازار ایران

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران(ایفپکس)، یکی از مدیران گروه صنعتی 4FLEXO از استقبال قابل توجه تولیدکنندگان ایرانی صنعت چاپ و عقد قرارداد با این شرکت خبر داد.

توکلی در این باره گفت: در طول برگزاری نمایشگاه موفق به بستن قراردادهای متعددی در حوزه اسلیپ‌ها، تیغه‌های پلیمری و آنتی استاتیک‌ها با چاپخانه‌داران و فعالان بازار چاپ و بسته‌بندی در ایران شدیم.

وی افزود: گروه صنعتی 4FLEXO جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ فلکسو و فلکسیبل پکیجینگ را عرضه می‌کند و در ایفپکس، موفق به ارائه اطلاعات جدید این گروه صنعتی شدیم.

توکلی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم پاسخگوی درخواست‌های مشتریان باشیم، توضیح داد: سبد محصولات مجموعه ما بزرگ و متنوع است. بر همین اساس، قراردادهای زیادی را در این نمایشگاه منعقد و با مراجعان فراوانی دیدار کردیم.

وی گفت: در مجموع نمایشگاه آینده چاپ ایران برای گروه صنعتی 4FLEXO دستاوردهای بسیاری به‌همراه داشت و از حضور در بازار ایران رضایت داریم.

 

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید