پیگیری دستاوردهای ایفپکس در نمایشگاه ایران‌پلاست

اجرای مفاد آموزشی تفاهمنامه بین اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن صنایع پلیمر ایران در نمایشگاه ایران‌ پلاست کلید می‌خورد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران(ایفپکس)؛ کارگاه آموزشی تخصصی «روند تجاری جهانی در توسعه بسته‌بندی‌های پلیمری» به همت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست برگزار می‌شود.

این کارگاه در راستای تحقق اهداف تفاهمنامه‌ دوجانبه‌ای که تیرماه سال جاری در ایام برگزاری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران بین اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و انجمن پلیمر ایران منعقد شد، برپا خواهد شد.

لازم به اشاره است که یکی از بندهای تفاهم‌نامه مذکور در بخش زمینه‌های همکاری بر «تبادل دانش و تجربه بین اعضای اتحادیه و اعضای انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و کمک به بهبود دانش فنی و ارتقای سطح تخصص در حوزه چاپ و بسته‌بندی پلیمر» تاکید دارد.

زمان: ۲۷ شهریور ماه ساعت ۱۱

مکان: محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید