استقبال پیمانکاران پروژه‌های راه‌سازی از IFPEX

شرکت ایران اورافول با حضور در نمایشگاه آینده چاپ ایران، توانست در حوزه عرضه شبرنگ‌های ترافیکی موفقیت‌های قابل توجهی به دست‌آورد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، یکی از مدیران شرکت ایمن اورافول با بیان اینکه طی سال‌های اخیر در نمایشگاه‌های مختلف حضور داشتیم، گفت: آینده چاپ ایران، بهترین و مناسب‌ترین نمایشگاهی بود که ما طی این دو سال در آن حضور داشتیم.

مهدی هدایتی، بازدید‌های این نمایشگاه را هدفمند و حرفه‌ای خواند و عنوان کرد: ما واردکننده شبرنگ‌های ترافیکی هم هستیم و بسیاری از پیمانکارهای فعال در حوزه جاد‌ه‌ای و ترافیکی، در این نمایشگاه ما را پیدا کردند و توانستیم ارتباط و تعامل کاری و حرفه‌ای خوبی با هم داشته باشیم.

وی افزود:‌ در دو روز نخست این نمایشگاه متوجه شدیم که ایفپکس کمک زیادی به ما کرده و اعلام می‌کنیم که سال آینده نیز با افتخار در سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران شرکت خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید