بازدهی 80 درصدی ایفپکس2 و برنامه‌ریزی برای ایفپکس3

مدیر گروه بازرگانی اسکویی گفت: مشتریانی از پاکستان، ترکمنستان و افغانستان در نمایشگاه آینده چاپ ایران به سراغ ما آمدند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، مدیر گروه بازرگانی اسکویی با اشاره به نخستین تجربه نمایشگاهی این مجموعه در ایفپکس، گفت: این حضور برای ما نتایج مثبتی به همراه داشت، چون بخش عمده تولیداتی که در این نمایشگاه عرضه کردیم از تولیدات خودمان بود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شد.

سعید سعیدی اسکویی افزود: این نمایشگاه در توسعه کسب و کار موثر است و حدود 80 درصد برای جذب و توسعه بازارهای کاری ما موثر بوده و بازدهی داشته است.

وی با اشاره به عقد قرارداد با کشورهای مختلف در ایام نمایشگاه آینده چاپ ایران، عنوان کرد: مشتریانی از پاکستان، ترکمنستان و افغانستان برای تهیه داروهای مصرفی داشتیم. علاوه بر آن در زمینه تولید مرکب و سایر محصولات چاپ، لیتوگرافی و صحافی نیز فعال هستیم و مشتریان خوبی در این زمینه به ما مراجعه کردند.

مدیر گروه بازرگانی اسکویی در پایان از تولید مرکب توسط گروه بازرگانی اسکویی خبر داد و افزود: تولید مرکب اسکویی سال آینده به سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران خواهد رسید و از این کالا در ایفپکس3 رونمایی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید