تعامل با 13 چاپخانه برای فروش نرم‌افزار آنلاین بسته‌بندی

مدیر سیزپک با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان ایفپکس از نرم‌افزار ارائه‌شده توسط این مجموعه، گفت: توانستیم در این نمایشگاه با بیش از 13 چاپخانه ارتباط بگیریم.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، کیانوش پورخانعلی، اظهار کرد: نمایشگاه آینده چاپ ایران در گام دوم برای ما بسیار تخصصی بود. در این دوره، نرم‌افزاری را به صنعت چاپ و بسته‌بندی معرفی کردیم که می‌تواند محاسبه آنلاین پکیجینگ را داشته باشد و سرعت عمل بالایی به مجموعه‌ها بدهد.

وی افزود: خوشبختانه صنف چاپ از این نرم‌افزار استقبال بسیار خوبی کردند و ازآنجایی که بازار هدف ما، بازار داخلی بود، توانستیم با حضور در ایفپکس2 با بیش از 13 چاپخانه ارتباط بگیریم و قرارداد کاری امضا کنیم.

مدیر مجموعه سیزپک با بیان اینکه حدود 4 ماه است که این نرم‌افزار تولید شده است، عنوان کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی و عرضه این نرم‌افزار بود و با استقبال خوبی هم از سوی بازدیدکنندگان روبه‌رو شدیم.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید