برپایی غرفه ایفپکس در نمایشگاه فارمکس 

نمایشگاه ‏IFPEX در راستای تداوم توسعه و ارتباط تجاری بین صنایع دارویی و چاپ‌و‌بسته‌بندی به همکاری خود با نمایشگاه PHARMEX  ادامه خواهد داد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، ایفپکس در ادامه مسیر تحقق اهداف بازاریابی و دعوت از فعالان صنایع مصرف‌کننده خدمات چاپ و بسته‌بندی، در نمایشگاه فارمکس غرفه خواهد داشت.

چاپ و بسته‌بندی در صنایع داروسازی به عنوان ابزاری پویا برای تبلیغ و بازاریابی محصولات عمل می‌کند؛ به‌طوری که فراتر از ایجاد زیبایی‌ بصری و جذب مشتریان، نقش بسزایی در انتقال اطلاعات ضروری، متمایز کردن محصولات از یکدیگر و همچنین محافظت از مواد دارویی نزد برندهای قدرتمند و شناخته شده در بازارهای رقابتی دارد.

با توجه به اینکه ‏IFPEX و PHARMEX بهینه‌ترین بسترها برای شبکه‌سازی میان این دو ابرصنعت چاپ و دارو در خاورمیانه به‌شمار می‌آیند، با هدف همسو کردن نیازها و الزامات بسته‌بندی دارویی با سرمایه‌گذاری‌های هوشمند در صنایع چاپ و بسته‌بندی با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در این راستا و بعد از دو دوره حضور فارمکس و در نمایشگاه ایفپکس، این بار ایفپکس در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فارمکس، در غرفه شماره 3 واقع در سالن E2 مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مال، میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

نمایشگاه فارمکس از ۳۱ مرداد الی ۳ شهریور ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید