استقبال صنعتگران ایرانی از غرفه اسپانسر چینی در ایفپکس

مدیر فروش «چن مینگ» در ایران از استقبال گسترده فعالان چاپ، بسته‌بندی و نشر ایران از مقوای پشت طوسی و کاغذ تحریر این شرکت خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، زک یانگ، نماینده فروش گروه کاغذسازی «چن مینگ» چین با اشاره به تعاملات کاری گسترده با فعالان صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی ایران، گفت: با حدود ۳۰ مشتری از شهرهای مختلف ایران ارتباط گرفتیم و تفاهم‌نامه‌های کاری، تجاری و حرفه‌ای مثبتی امضا شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم بعد از اتمام نمایشگاه، حجم ارتباطات و تعاملات کاری خود را توسعه دهیم، افزود: بخش عمده مشتریان ما از شهرهای تهران و اصفهان بودند. علاوه بر آن‌ها، با جمعی از فعالان چاپ و بسته‌بندی افغانستان نیز مذاکرات امیدوارکننده‌ای داشتیم.

وی همچنین درباره استقبال تولیدکنندگان ایرانی از محصولات گروه چن‌مینگ، عنوان کرد: بخش عمده خرید ما در حوزه محصولاتی مثل مقوای پشت‌طوسی و کاغذ تحریر بودند که فکر می‌کنم با پیگیری مذاکرات، به نتایج خوبی در این زمینه دست پیدا کنیم.

گروه کاغذسازی چن مینگ، اسپانسر ویژه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران بود و غرفه این شرکت از نظر غرفه‌داران، برترین غرفه در بخش خارجی شناخته شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید