ایفپکس و رفع نیاز فعالان صنعت نوشت‌افزار

مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی ایران پنکس با اشاره به حضور موفقیت‌آمیز  انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایران در نمایشگاه آینده چاپ ایران، بر ضرورت تعامل دو صنعت تاکید کرد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، مجید اکبری، مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی ایران پنکس عنوان کرد: با حضور در نمایشگاه ایفپکس توانستیم در حوزه دانش‌بنیان‌ها برای ارتقای کیفیت چاپ و بسته‌بندی محصولات نوشت‌افزار دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نمایشگاه آینده چاپ ایران در دومین گام، نسبت به دوره اول قدرتمندتر حاضر شد، افزود: رشد نمایشگاه در این دوره کاملا مشخص بود. از سوی دیگر تنوع شرکت‌های حاضر در این رویداد بر جذابیت‌های نمایشگاه افزوده بود و عمده برندهای معتبر صنعت چاپ در این نمایشگاه حضور داشتند.

دبیر اجرایی نمایشگاه ایرانپنکس با اشاره به حضور انجـمن صنفـی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور در ایفپکس 2 افزود: شرکت‌های حاضر در حوزه بسته‌بندی، مباحث چاپی و لیبل به خوبی توانستند تامین‌کننده نیازمندی‌های شرکت‌های فعال در حوزه نوشت‌افزار باشند.

وی ادامه داد: همچنین در این نمایشگاه توانستیم علاوه بر امضای تفاهم‌نامه با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و دیدار با فعالان بخش‌های مختلف صنعت چاپ، در تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان برای ارتقای کیفیت چاپ و بسته‌بندی محصولات نوشت‌افزار دستاوردهای مثبتی به‌دست آوریم.

اکبری با بیان اینکه ایفپکس دومین سال برگزاری را تجربه می‌کند، گفت: آشنایی با جدیدترین دستاوردهای حوزه چاپ و بسته‌بندی و چگونگی استفاده از آن در حوزه تولید نوشت‌افزارها در سایه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران محقق شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید