آینده روشنی پیش روی ایفپکس است

مدیر فروش و عضو هیات مدیره شرکت ماشین‌سازی حرفه‌وفن گفت: ایفپکس مانند نوزادی است که همه شاهد رشد آن هستیم و بخشی از رشد آن در گرو عرضه محصولات خلاقانه و جدید است.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، رضا داودی، مدیر فروش و عضو هیات مدیره شرکت ماشین‌سازی حرفه‌وفن با اشاره به حضور ماشین‌سازی حرفه‌وفن در نمایشگاه، عنوان کرد: آینده روشنی را برای این نمایشگاه متصورم که با توجه به ضرورت رشد بین‌المللی در دوره‌های بعدی شاهد آن خواهیم بود.

وی اضافه کرد: ایفپکس مانند نوزادی است که همه شاهد رشد آن هستیم و بخشی از رشد آن در گرو عرضه محصولات خلاقانه و جدید است.

مدیر فروش ماشین‌سازی حرفه‌وفن گفت: برای جذب مشتری‌ها و مخاطبان استانی باید راهکارهای ویژه‌ای تدوین شود و در بخش بین‌المللی نیز امکانات و امتیازهای تشویقی بیشتری برای مدعوین و بازدیدکنندگان در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه با توجه به عنوان این نمایشگاه، «آینده چاپ ایران» باید کوشید تا محصولات جدید و خلاقانه، غیر از سایر محصولات عرضه شده در نمایشگاه‌های دیگر باشد، تصریح کرد: باید با استفاده از خلاقیت و نوآوری به سمت تولید و ارائه دستگاه‌های اتومات در این صنعت برویم.

داودی با بیان اینکه دستگاه‌های دایکات فکی، لمینت فول اتومات و دایکات تخت اتومات را برای فروش به ایفپکس بردیم، توضیح داد: این دستگاه‌ها از لحاظ کیفیت قابل رقابت با دستگاه‌های مشابه خارجی خود هستند با این تفاوت که از جنبه قیمت بسیار مقرون به‌صرفه‌اند. مشتریان ما پس از خرید دستگاه‌ها، از بابت ضمانت، نصب و خدمات پس از فروش و تامین قطعات اطمینان خاطر دارند.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید