شرکت‌هایی که در IFPEX2 حضور نداشتند ضرر کردند

کارشناس مجتمع چاپ و بسته‌بندی هودیس پارس گفت: امیدوارم سال آینده شاهد حضور عموم شرکت‌ها در IFPEX باشیم، زیرا مشتریان جدید و تفکر جدیدی در این نمایشگاه وجود دارد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، ایمان هاتفی، کارشناس مجتمع چاپ و بسته‌بندی هودیس پارس با اشاره به دومین حضور این مجموعه در نمایشگاه ایفپکس و تمایزات نمایشگاه دوم نسبت به اول، گفت: سال دوم قابل مقایسه با سال اول نبود و ما اصلا انتظار این حجم بازدیدکننده را در روزهای کاری و تعطیلی‌ها نداشتیم.

این فعال صنعت چاپ افزود: بدون اغراق، ما در دو روز نخست در ساعت‌های اولیه توسط بازدیدکنندگان غافلگیر شدیم. بازدیدکنندگان تخصصی با دنیایی از سوال به سراغ ما می‌آمدند، به طوری که برخی روزها حتی فرصت نشستن و استراحت کردن هم نداشتیم و همه کارشناسان و همکاران ما در هودیس پارس درگیر کار بودند.

هاتفی درباره محل برگزاری نمایشگاه، عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال گزینه بسیار خوبی بود، زیرا هم از نظر رفاهی، سرویس‌دهی و پارکینگ بسیار منظم است و هم بازدیدکنندگان برای حضور در نمایشگاه رغبت بیشتری دارند.

مدرس کارگاه‌های آموزشی ایفپکس با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنم روند نمایشگاه طی دو سال آینده به گونه‌ای باشد که مرکز نمایشگاهی ایران‌مال در هر سه طبقه پر شود، یادآور شد: همکاران ما در شرکت‌های مختلف که وارد این نمایشگاه نشدند، ضرر کردند و امیدوارم در سال آینده شاهد حضور آن‌ها باشیم، زیرا مشتریان جدید و تفکر جدیدی در این نمایشگاه وجود دارد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید