۱۰۰درصد انتظاراتمان در «آینده چاپ ایران» محقق شد

مدیر گروه بازرگانی اقیانوس آرام با اشاره به موفقیت‌‌آمیز بودن حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: امسال نسبت به سال گذشته بازخورد بهتری داشتیم و بازدیدکنندگان نیز از روند برپایی نمایشگاه رضایت داشتند.

 

به گزارش دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، سیامک زرگران گفت: دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور جمع گسترده اسپانسرهای داخلی و خارجی توانست ۱۰۰ درصد انتظارات را از این رویداد اقتصادی و تجاری برآورده کند.

مدیر گروه بازرگانی اقیانوس آرام با اشاره به دستاوردهای مثبتی که توسط ایفپکس۲ برای فعالان صنعت چاپ ایجاد شد، عنوان کرد: امسال در بُعد بازدیدکننده و کیفیت برگزاری نسبت به سال گذشته بازخورد بهتری داشتیم و بازدیدکنندگان نیز از روند برپایی نمایشگاه رضایت داشتند.

وی افزود: حضور شرکت‌هایی چون هایدلبرگ و چن‌مینگ در این رویداد بسیار ارزشمند بود. معتقدم که امسال همه اسپانسرهای بزرگ پای کار آمدند تا ایفپکس در قالب یک دستاورد ارزشمند ملی، توانمندی‌های صنعت چاپ کشور را به نمایش بگذارد.

زرگران با بیان اینکه امسال توانستیم بازار محصولات خود در کشور را توسعه دهیم، ادامه داد: می‌توانم ادعا کنم که حضور در نمایشگاه امسال ۱۰۰ درصد انتظارات ما را از حضور در این رویداد برآورده ساخت. در این زمینه معتقدم که نمایشگاه ایفپکس در سومین سال برپایی خود، بازخورد سه برابری را تجربه خواهد کرد.

وی با اشاره به تعامل‌های گروه بازرگانی اقیانوس آرام برای حضور چن‌مینگ در این نمایشگاه، تاکید کرد: ما به عنوان یک تعهد اجتماعی برای فعالیت در صنف باید از برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و حرفه‌ای حمایت کنیم. بنابراین در سال آینده و ‌ سال‌های بعد هم در ایفپکس حضور خواهیم داشت و اهداف خود را دنبال می‌کنیم.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید