برگزاری موفق IFPEX2 با وجود کارشکنی‌ها

مدیرعامل تعاونی چاپخانه‌داران تهران برگزاری دومین دوره از نمایشگاه آینده چاپ را تجربه‌ای مثبت خواند که با وجود کارشکنی و حاشیه‌سازی‌ها، موفق عمل کرد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، مدیرعامل تعاونی چاپخانه‌داران گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه چاپ و بسته‌بندی موجب ایجاد رقابت مثبت میان فعالان این صنعت می‌شود. این رقابت‌ها به بالا رفتن کیفیت خدمات نمایشگاهی منجر خواهد شد و از سوی دیگر انحصار موجود در برگزاری نمایشگاه‌ها را می‌شکند.

احمدرضا اعتمادمظاهری با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه ایفپکس2 افزود: این رویداد امسال در قیاس با دوره گذشته پیشرفت و کیفیت بسیار بهتری داشت و با وجود کارشکنی و حاشیه‌سازی‌هایی که شد با موفقیت برگزار شد.

وی گفت: این نمایشگاه از دور نخست، شروع خوبی داشت و اهداف خود را در حوزه توسعه صادرات صنعت چاپ در عرصه‌های بین‌المللی و جذب بازارهای جدید برای فعالان حوزه چاپ، نشر و بسته‌بندی به خوبی دنبال کرد و به‌نظرم در این دوره هم موفق بوده است.

اعتمادمظاهری با بیان اینکه امسال شاهد حضور افراد بسیار زیادی بودیم و نسبت به دوره قبل موفق‌تر بود، عنوان کرد: امسال ما در هم غرفه تعاونی چاپخانه‌داران میزبان جمع زیادی از فعالان حوزه چاپ بودیم و در راستای اهداف تعاونی و خدمت‌رسانی به فعالان این حوزه کاملا موفق بودیم. همچنین توانستیم با شرکت‌های فعال در حوزه زنجیره تامین، از جمله شرکت‌های خارجی ارتباط خوبی بگیریم و برای تامین و تهیه تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز صنف، ارتباطات و تفاهم‌نامه‌های کاری خوبی داشته باشیم که مذاکره در زمینه تامین کاغذ، مقوا و مرکب برخی از این اقدامات بوده است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید