100 درصد انتظاراتمان در نمایشگاه «آینده چاپ ایران» محقق شد

به گفته مدیر گروه بازرگانی اقیانوس آرام، دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور جمع گسترده اسپانسرهای داخلی و خارجی توانست 100 درصد انتظارات ما را از این رویداد اقتصادی و تجاری برآورده کند.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، سیامک زرگران مدیر گروه بازرگانی اقیانوس آرام با اشاره به دستاوردهای مثبتی که توسط ایفپکس 2 برای فعالان صنعت چاپ ایجاد کرد، گفت: امسال در بعد بازدیدکننده و کیفیت برگزاری نسبت به سال گذشته بازخورد بهتری داشتیم و بازدیدکنندگان نیز از روند برپایی نمایشگاه رضایت داشتند.

وی افزود: حضور شرکت‌هایی چون هایدلبرگ و چن‌مینگ در این رویداد بسیار ارزشمند بود، معتقدم که امسال همه اسپانسرهای بزرگ پای کار آمدند تا ایفپکس در قالب یک دستاورد ارزشمند ملی، توانمندی‌های صنعت چاپ کشور را به نمایش بگذارد.

زرگران با بیان اینکه امسال توانستیم بازار خود در ایران را توسعه دهیم، ادامه داد: می‌توانم ادعا کنم که حضور در نمایشگاه امسال 100 درصد انتظارات ما را از حضور در این رویداد برآورده سازد. در این زمینه معتقدم که نمایشگاه ایفپکس در سومین سال برپایی خود، بازخورد سه برابری را تجربه خواهد کرد.

وی با اشاره به تعامل‌های گروه بازرگانی اقیانوس آرام برای حضور چن‌مینگ در این نمایشگاه، تاکید کرد: ما به عنوان یک تعهد اجتماعی برای فعالیت در صنف باید از برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و حرفه‌ای حمایت کنیم، ما در سال آینده و حتی‌ سال‌های بعد هم در ایفپکس حضور خواهیم داشت و اهداف خود را دنبال می‌کنیم.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید