«کاردو کارتن بوکان» غرفه برتر ایرانی و «چن‌مینگ» غرفه‌های برتر ایفپکس 2

 

در مراسم اختتامیه نمایشگاه آینده چاپ ایران، غرفه‌های 2 شرکت «کاردو کارتن بوکان» و «چن‌مینگ» به عنوان برترین غرفه‌های داخلی و خارجی ایفپکس 2 انتخاب شدند.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، در مراسم اختتامیه نمایشگاه ایفپکس 2 از برگزیدگان و فعالان بخش‌های مختلف با حضور بابک عابدین و هومن محمدی رئیس و نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی، حسین محمدی پیشکسوت صنعت چاپ، محسن شمس نماینده دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و غلامر  ضا شجاع مدیر کمیته تشریفات نمایشگاه تقدیر شد.

 

بر این اساس طبق نظر بازدیدکنندگان و غرفه‌داران، غرفه‌های «کاردو کارتن بوکان» برترین غرفه داخلی و «چن‌مینگ» برترین غرفه خارجی انتخاب شدند.

 

همچنین در ادامه برای تدوین دوره‌های آموزشی از شاهین اسفرجانی مدیریت مجموعه ایران‌روتاتیو و شاهین شکوه‌فرد از مجموعه الماس پلاس تقدیر شد.

 

در ادامه نیز از ایمان آل‌مظفر مدیر مجموعه «بسته‌ها» که برای اولین بار در این نمایشگاه به عنوان نماینده و مرجع طراحان بسته‌بندی ایران حضور داشت، تقدیر به عمل آمد. همچنین پس از بررسی آثار حاضر در این نمایشگاه با رویکرد «آینده‌نگری در توسعه و رشد دیزاین بسته‌بندی» توسط وب‌سایت بسته‌ها، طراحان و مجموعه‌های طراحی به پرستو بافکر و سمن بزازیان به دلیل ارائه راهکار ساده، کاربردی و متمایز برای بسته‌بندی چای ایرانی و اهمیت به موضوع پایداری و مسائل زیست‌محیطی و متین میرزایی از استودیو دیزاین بین‌المللی والروس به دلیل کسب 7 جایزه بین‌المللی در طول یکسال و تلاش‌های شایسته جهت صادرات خدمات دیزاین بسته‌بندی به بازارهای رو به رشد لوح تندیس اهدا شد.

 

در پایان نیز از مجید محمدخانی مدیر بازاریابی و تبلیغات شرکت تجارت ایران مال و غلامرضا شجاع مدیر کمیته تشریفات تجلیل به عمل آمد.

 

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه ۲۳ تیر ماه پس از چهار روز فعالیت به کار خود پایان داد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید