انواع بسته‌بندی‌ها در ورکشاپ «بسته‌بندی‌های سنگین با ادوات سلولزی» تشریح شد

 

در ورکشاپ «بسته‌بندی‌های سنگین با ادوات سلولزی» فواد اسماعیل‌پور به تشریح انواع بسته‌بندی سنگین یعنی اجسام بزرگی که با دست نمی‌توان آن‌ها را جابجا یا بلند کرد، پرداخت.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، ورکشاپ «بسته بندی‌های سنگین با ادوات سلولزی» جمعه 23 تیرماه همزمان با آخرین روز نمایشگاه ایفپکس 2  در مرکز کارگاهی نمایشگاه ایران مال برگزار شد و در آن مطالبی در خصوص انواع بسته‌بندی‌های سنگین، تجهیزات و ماشین‌آلات بسته‌بندی و حمل بار ترانزیتی، اصول ضربه‌گیری و انواع ضربه‌گیها، معرفی انواع پالت‌ها، پالت باکس‌ها و روش‌های افزایش استحکام بسته‌بندی به علاقه‌مندان این حوزه ارائه شد.

 

اسماعیل‌پور در این نشست گفت: زمانی که احجام بزرگ را نمی‌توان با دست جابجا یا بلند کرد از بسته‌بندی‌های سنگین و حمل اشیا با لیفتراک و جک پالت در قالب وسیله‌ای به نام  کانتینر بهره می‌بریم.

 

وی ادامه داد: «پرکننده‌ها» و «جداکننده‌ها» ضربه‌گیرهای بسته‌بندی‌های سنگین به شمار می‌آیند و شامل فوم‌ها، نایلن حبابدار، بالشتک‌های هوا و ورق‌های آکاردئونی می‌شوند، همچنین پالت‌های پلاستیکی، مقوایی و چوبی‌اند.

 

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه ۲۳ تیر ماه پس از چهار روز فعالیت به کار خود پایان می‌دهد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید