ایفپکس 2 امکانات مطلوبی برای کاغذسازان فراهم کرده است

 

مدیرکنترل کیفیت شرکت «سایان گستر ایرسا» دومین نمایشگاه ایفپکس را مطلوب توصیف کرد و از سایر شرکت‌های تولیدکننده کاغذ خواست در دوره‌های بعدی این نمایشگاه حاضر شوند، زیرا فرصت خوبی برای عرضه محصولات و رقابت در این عرصه در ایفپکس فراهم است.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، سعید نجفی، مدیرکنترل کیفیت شرکت «سایان گستر ایرسا» با ابراز رضایت از حضور در دومین نمایشگاه ایفپکس گفت: در این نمایشگاه علاوه بر امکان مناسب برای عرضه محصولات و رقابت با همکاران، امکان تعامل با مشتریان و کارشناسان این صنعت در فضایی کاملا تخصصی فراهم شده است.

 

وی گفت: برای برپایی ایفپکس، به اندازه نمایشگاه‌های بین‌المللی شاهد تبلیغات در استان‌ها و شهرهای مختلف نبودیم اما امکانات بهتری در نمایشگاه ایفپکس نسبت به نمایشگاه‌های بین‌المللی به شرکت‌ها ارائه می‌شود و در این زمینه حتما همکارانم را به حضور در دوره‌های بعدی این نمایشگاه توصیه می‌کنم.

 

نجفی درباره محصولات این شرکت توضیح داد: این شرکت به تولید رول کاغذ با مواد اولیه صد در صد بازیافتی مشغول است. کاغذهایی برای مقاومت در برابر له شدگی یا فشرده شدن در داخل کاتن، کاغذهای «تست لاینر» با مقاومت بالا و دارای رنگ مناسب برای داخل یا روی کارتن، کاغذهای «لاینر» با مواد صد در صد تولید شده از الیاف بازیافتی بدون بکار بردن مواد، برای افزایش مقاومت از تولیدات این شرکت محسوب می‌شوند.

 

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه ۲۳ تیر ماه پس از چهار روز فعالیت به کار خود پایان می‌دهد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید