انعقاد ۵ قرارداد تجاری «ایران روتاتیو» در نمایشگاه ایفپکس 2

 

نایب‌رئیس و مدیرکل فروش و بازاریابی شرکت ایران روتاتیو هدف خود از حضور در ایفپکس را حمایت از صنعت چاپ با رویکرد تجاری و بازاریابی برشمرد و گفت: تاکنون این نمایشگاه دستاوردهای خوبی برای ما به ارمغان داشته که از جمله آن انعقاد ۵ قرارداد تجاری است.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، شاهین اسفرجانی با بیان اینکه تاکنون این نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی خوبی به همراه داشته، گفت: این رویداد فرصت دیدار با مشتریان استانی را فراهم کرده است تا ارائه راهکارها، محصولات و مراودات تجاری ممکن شود.

 

وی با اشاره به سابقه ۸۰ ساله شرکت ایران روتاتیو گفت: این شرکت از گذشته تاکنون به واردات ماشین آلات تکنولوژی از اروپا به ایران و نمایندگی شرکت هایدلبرگ آلمان را برعهده دارد.

 

اسفرجانی یادآور شد: در ایفپکس حدود ۲۰ محصول به همراه قطعات یدکی و ماشین‌آلات با ارائه شرایط نصب، راه‌اندازی و خدمات را به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

 

وی ویژگی مثبت این نمایشگاه را حضور مخاطب تخصصی و کاهش بازدیدکنندگان گذری برشمرد و گفت: اینک غرفه‌داران مخاطبانشان را هدفمند می‌بینند اما کمبود فضای نمایشگاهی یکی از نکات مغفول آن است زیرا امکان به نمایش گذاشتن ماشین‌آلات این شرکت فراهم نشده تا مشتریان به صورت ملموس و قابل رویت جدیدترین تکنولوژی های روز این صنعت را ببینند. امیدوارم در دوره‌های بعدی این نمایشگاه چنین فضایی فراهم باشد تا به استانداردهای جهانی از لحاظ اقتصادی، جذابیت و بازتاب نمایشگاهی نزدیک‌تر شویم.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید