امضای تفاهم‌نامه اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران در ایفپکس 2

 

تفاهم‌نامه همکاری انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌‌بندی و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران همزمان با سومین روز دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران امضا شد، این کار با هدف تبادل تجربیات علمی و عملی و فراهم آوردن زمینه‌های همکاری این دو تشکل انجام شده است.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، تفاهم‌نامه همکاری انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌‌بندی و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران همزمان با سومین روز نمایشگاه ایفپکس 2 توسط بابک عابدین و احسان منشی به امضا رسید.

 

در این مراسم بابک عابدین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در سخنانی با تاکید بر اینکه شرایط بسته‌بندی اسباب‌بازی باید برای کودکان جذاب و لوکس باشد، گفت: جذابیت‌های بصری بسته‌بندی‌های اسباب‌بازی برای بچه‌ها اهمیت دارد و امیدوارم بتوانیم در آینده نزدیک در سایه این تفاهم‌نامه بسته‌بندی‌های جذابی برای اسباب‌بازی‌ها تولید کنیم.

 

وی ادامه داد: در حالی که سرمایه‌گذاری در برخی حوزه‌ها اشباع شده است، در این حوزه فعالان صنعت چاپ و بسته‌بندی می‌توانند بر اساس نیاز بازار مصرف‌کنندگان، سرمایه‌گذاری‌های جدیدی انجام دهند و روابط کاری دو مجموعه توسعه پیدا کند.

 

عابدین با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته ایران تویکس، گفت: ما تحت عنوان شرکت «سایان ایمان» در این نمایشگاه حضور داشتیم و در خلال آن شاهد نوآوری‌ها و جذابیت‌های زیادی در حوزه بازی‌های فکری بودیم، امیدوارم در سایه این تفاهم‌نامه اتفاق‌های خوبی در انتظار تولیدکنندگان هر دو بخش باشد.

 

در ادامه این نشست، احسان منشی، رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران نیز در سخنانی گفت: تعامل ما با اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی فراتر از حوزه بسته‌بندی است، زیرا ما با طیف وسیعی از تولیدکنندگان بازی‌های بردگیم همکاری  داریم.

 

وی افزود: بحث اسباب‌بازی و بسته‌بندی و چاپ آن جذابیت‌های زیادی دارد، کیفیت چاپ بر کیفیت اسباب‌بازی‌ها تاثیر زیادی دارد، معتقدم که این تعاملات و همکاری‌ها منشاء خیر و برکت برای صنف ما و صنعت شما خواهد بود.

 

در این تفاهم‌نامه بر توسعه فناوری‌های اسباب‌بازی و تحقق نوآوری، تبادل دانش و تجربه، ارتقای استانداردها، تحقیق و توسعه، تبادل دانش و آموز، ایجاد کارگروه برای ارتقای بازاریابی و ایجاد بانک اطلاعات و کلینیک بسته‌بندی تاکید شده است.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

 

 

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید