تعاملات موثر بین‌المللی «سلطان چاپ» در سایه ایفپکس 2

 

مدیرفروش شرکت «سلطان چاپ» حضور در نمایشگاه ایفپکس 2 را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تاکنون بازدیدکنندگانی از کشورهای ترکمنستان، عراق، افغانستان، روسیه و اقلیم کردستان عراق از غرفه سلطان چاپ بازدید کرده‌اند و در این راستا تعاملات خوبی برای معرفی دستاوردهای این شرکت انجام شده است.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، هاشم پاک‌نیت مدیرفروش شرکت «سلطان چاپ» با اشاره به دستاوردهای مجموعه خود از حضور در نمایشگاه ایفپکس 2 ، گفت: روز گذشته بازرگانانی از کشور افغانستان متشکل از ۱۵ نفر در این غرفه حاضر شدند و تعاملات و رایزنی‌های کاری خوبی برقرار شد، در این زمینه قرار است ادامه مذاکرات پس از این نمایشگاه انجام شود.

 

وی با تاکید بر اینکه آینده خوبی برای نمایشگاه ایفپکس متصورم زیرا در این نمایشگاه فقط با مخاطبان و مشتری‌های متخصص در ارتباط و تعامل بودیم، گفت: در ایفپکس برخلاف سایر نمایشگاه‌ها حتی در عرصه بین‌المللی، افراد سیاه لشکر و گذری حضور ندارند و بنظرم ااین مساله یکی از مهمترین ویژگی‌های این نمایشگاه است.

 

مدیر فروش شرکت سلطان چاپ درباره محصولات این شرکت توضیح داد: فعالیت این شرکت در حوزه چاپ و بسته‌بندی به صورت خاص سلفون غذایی و بهداشتی است، در واقع مواد غذایی‌ای همچون چیپس، ماکارونی، فرآورده‌های گوشتی، پودرهای قهوه و ادویه که نیاز به لفاف‌های فودگرید دارند، از جمله این محصولات‌اند.

 

غرفه شرکت سلطان چاپ در راهروی A22 نمایشگاه آینده چاپ ایران قرار دارد.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید