استقبال صنعتگران ایرانی از مقوای پشت‌طوسی و کاغذ تحریر «چن‌مینگ» در ایفپکس 2

 

مدیر فروش ایران شرکت «چن‌مینگ» اسپانسر و حامی دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از استقبال گسترده فعالان چاپ، بسته‌بندی و نشر ایران در ایفپکس 2 از مقوای پشت طوسی و کاغذ تحریر این شرکت چینی خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، زک یانگ، مدیر فروش ایران شرکت «چن‌مینگ» با اشاره به تعاملات کاری گسترده با فعالان صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی ایران، گفت: با حدود 30 مشتری از شهرهای مختلف ایران ارتباط  گرفتیم و تفاهم‌نامه‌های کاری، تجاری و حرفه‌ای امضا شده است.

 

وی با بیان اینکه امیدواریم طی امروز و فردا نیز حجم ارتباطات و تعاملات کاری خود را در نمایشگاه ایفپکس 2 توسعه دهیم، افزود: بخش عمده مشتریان ما از شهرهای تهران و اصفهان بودند، علاوه بر آن‌ها با جمعی از فعالان چاپ و بسته‌بندی افغانستان نیز مذاکره داشتیم.

 

وی همچنین درباره استقبال تولیدکنندگان ایرانی از محصولات گروه چن‌مینگ، عنواتن کرد: بخش عمده خرید ما در حوزه محصولاتی مثل مقوای پشت‌طوسی و کاغذ تحریر بود.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید