توسعه تعاملات کاری «آرتا تجارت بنیس» با افغانستان و پاکستان در ایفپکس

 

مدیرعامل شرکت «آرتا تجارت بنیس» با اشاره به حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از رایزنی و فروش دستگاه چاپ دیجیتال کارتن سانتیکس چین به فعالان چاپ کشورهای افغانستان و پاکستان خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، اسدالله بذرافشان، مدیر شرکت «آرتا تجارت بنیس» با اشاره به فروش دستگاه‌ چاپ دیجیتال کارتن این مجموعه به چاپخانه‌داران ایرانی و خارجی، گفت: طی تعامل و مذاکراتی که داشتیم توانستیم این ماشین را به مشتریان چاپ و نشر از شهرهای تبریز، تهران ، قم و کرمان بفروشیم.

 

وی با بیان اینکه از حضور در این رویداد راضی هستیم، افزود: همچنین برای فروش این دستگاه با فعالان حوزه چاپ و بسته‌بندی افغانستان و پاکستان رایزنی داشتیم.

 

بذرافشان ادامه داد:‌ توسعه ارتباطات و تعاملات کاری و بازارهای داخلی و بین‌المللی از جمله اهداف حضور این شرکت در دومین نمایشگاه‌ آینده چاپ ایران است.

 

شرکت آرتا تجارت بنیس، با ارائه اولین دستگاه چاپ دیجیتال کارتن تولید شرکت سانتیکس بدون نیاز به فیلم، زینک و کلیشه است که قابلیت چاپ بر روی جعبه پیتزا، کارتن بسته‌بندی و .. در این دوره از نمایشگاه ایفپکس حضور دارد.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید