اجرای سه کارگاه آموزشی در سومین روز نمایشگاه ایفپکس

 

در سومین روز نمایشگاه آینده چاپ ایران کارگاه‌های آموزشی «جایگاه مرکب در پایداری و سلامت بسته‌بندی»، «روند دیجیتال‌سازی چاپ صنعتی و تکنولوژی‌های نوین در آینده صنعت چاپ» و «صنعت چاپ ۴٫۰» برگزار می‌شود.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، امروز (پنجشنبه 22 تیر) همزمان با سومین روز نمایشگاه آینده چاپ ایران سه کارگاه آموزشی توسط ستاد برگزاری نمایشگاه ایفپکس 2، مجموعه الماس پلاس و شرکت ایران‌روتاتیو برگزار خواهد شد.

 

کارگاه آموزشی «جایگاه مرکب در پایداری و سلامت بسته‌بندی» با حضور روح‌الله کاشانکی در ساعت ۱۲تا ۱۳ در محل برگزاری کارگاه‌ها برپا می‌شود. همچنین در کارگاه آموزشی «صنعت چاپ ۴٫۰» طی ساعت‌های ۱۵تا ۱۶ به موضوع تاثیر انقلاب صنعتی چهارم در صنعت چاپ و بسته‌بندی پرداخته می‌شود.

 

کارگاه آموزشی «روند دیجیتال‌سازی چاپ صنعتی و تکنولوژی‌های نوین در آینده صنعت چاپ» نیز با سخنرانی پیام پدیدار در ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در محل کارگاه‌های نمایشگاه اجرا می‌شود.

 

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید