بازدید هیات تجاری 15 نفره چاپخانه‌داران هرات از نمایشگاه ایفپکس

 

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران هرات افغانستان با اشاره به حضور هیات 15 نفره چاپخانه‌داران این شهر در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از انجام مذاکره با شرکت‌های  تولیدکننده ملزومات چاپ و زنجیره تامین مواد اولیه ایرانی خبر داد.

 

به گزارش ستاد برگزاری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، عبدالقیوم وزیری، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران هرات افغانستان از حضور هیات 15 نفره فعالان چاپ و بسته‌بندی این کشور در نمایشگاه ایفپکس 2 با هدف تعامل و رایزنی با دست‌اندرکاران چاپ و بسته‌بندی ایران خبر داد.

 

وی با اشاره به حضور این هیات در نمایشگاه و مذاکره با شرکت‌های ایرانی، گفت: مذاکراتی با شرکت‌های تولیدکننده ملزومات چاپ، کاغذ و مقوا داشتیم و تبادل نظر صورت گرفت تا در آینده نزدیک تعاملات کاری و اقتصادی داشته باشیم.

 

وزیری با بیان اینکه در افغانستان ما در زمینه نبود داروی چاپ با مشکلات جدی روبروییم، عنوان کرد: در این زمینه برای انتقال ملزومات چاپ و دارو و مقوا به افغانستان خواستار همکاری دوجانبه با شرکت‌ها شدیم و با شرکت‌ تعاونی چاپخانه‌داران ایران نیز مذاکراتی داشتیم.

 

وی تاکید کرد: نمایشگاه آینده چاپ ایران نسبت به سال گذشته وسعت بیشتری دارد و شاهد حضور شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ هستیم و امیدواریم بتوانیم طی روزهای آتی به تفاهم‌نامه کاری خوب و مناسبی دست پیدا کنیم.

 

دومین دوره نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید