نماینده مردم بوکان با رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران دیدار کرد

 

انور حبیب‌زاده، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی پس از حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با بابک عابدین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ دیدار کرد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، همزمان با دومین روز برپایی نمایشگاه ایفپکس 2، انور حبیب‌زاده، نمایندهٔ مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوکان از غرفه‌های مختلف این رویداد بازدید و سپس با بابک عابدین، رئیس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران دیدار کرد.

 

در این دیدار بابک عابدین در سخنانی با اشاره به اهمیت نقش بخش خصوصی در توسعه فعالیت‌های اقتصادی، گفت: این نمایشگاه توسط بخش خصوصی برگزار شده و تلاش ما این است که با در کنار هم قرار دادن فعالان بخش‌های مختلف صنعت در این نمایشگاه، یک قطب اقتصادی برای صنعت چاپ ایجاد کنیم.

 

وی ادامه داد: تقویت بخش خصوصی در حوزه اقتصاد ضرورت دار، زیرا فعالان این حوزه تلاش می‌کنند با حداقل سرمایه بیشترین بهره‌وری را از سرمایه‌گذاری خود داشته باشند، این در حالی است که ما در بسیاری از مواقع با بخش دولتی رقابت داریم.

 

عابدین با بیان اینکه تلاش‌مان این است که نمایشگاه محلی اختصاصی برای برای اشتغال و کارآفرینی در صنعت چاپ باشد، خواستار توجه جدی مجلس به فعالان بخش خصوصی شد.

 

در بخش دیگر این نشست نیز انور حبیب‌زاده در سخنانی با تمجید از برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران گفت: مهمترین ویژگی نمایشگاه این است که توسط بخش خصوصی برگزار شده، از سوی دیگر کیفیت برگزاری این رویداد بسیار خوب است و محل برگزاری نمایشگاه جای مناسبی است.

 

وی در ادامه بر لزوم حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و یادآور شد: بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف باید تقویت شود زیرا حضور آن‌ها برای رونق اقتصادی هر صنعت و کشوری ضروری است، در این میان برخی موانع موجود پیش روی آن‌ها برداشته شود.

 

دومین دوره نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

 

 

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید