کارگاه «نقش چاپ امنیتی» همزمان با نمایشگاه ایفپکس برگزار شد

 

کارگاه آموزشی «نقش چاپ امنیتی جهت حفاظت از برند و فرایندهای ضد جعل در آینده صنعت چاپ» همزمان با دومین روز نمایشگاه آینده چاپ ایران برگزار شد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، همزمان با دومین روز نمایشگاه ایفپکس 2، کارگاه آموزشی «نقش چاپ امنیتی جهت حفاظت از برند و فرایندهای ضد جعل در آینده صنعت چاپ» برگزار شد تا اهمیت آن برای مقابله با جاعلان و جلوگیری از ساقط شدن اعتبار محصولات مختلف در صنایع گوناگون عیان شود.

 

در این کارگاه مهدی عظیمی،‌ در حضور جمعی از علاقه‌مندان و متخصصان صنعت چاپ و بسته‌بندی مباحثی را در زمینه‌های  پارامترهای امنیتی گرافیکی، استفاده از بارکدهای اختصاصی، پارامترهای امنیتی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مطرح کرد.

 

وی پارامترهای امنیتی را شامل دو بخش نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری توصیف کرد و گفت: تفاوت خروجی نرم‌افزاری امنیت در خطوط برجسته است که اغلب چنین پارامتری را بر روی پول‌های ورقی می‌توانیم لمس کنیم.

عظیمی افزود: در حوزه‌های دارویی استفاده از پارامترهای امنیتی به دلیل ارتباط مستقیم دارو با جان انسان‌ها و اعتبار شرکت‌های تولیدکننده آن بسیار اهمیت دارد به طوری که معمولا در این حوزه از سیستم‌های ترکیبی بهره می‌برند.

 

دومین دوره نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید