تفاهم‌نامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ امضا شد

 

در دومین روز دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران تفاهم‌نامه‌ همکاری میان مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رییس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران به امضا رسید، برگزاری دوره‌های مشترک آموزشی مدت‌دار و مقطع‌دار، توسعه تعاملات بین‌المللی و تامین نیازهای آموزشی و مشاوره‌ای از جمله مفاد این تفاهنامه است.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، چهارشنبه 21 تیرماه، نمایشگاه ایفپکس محمل امضای تفاهمنامه‌ای با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و بابک عابدین، رییس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران بود.

 

در این مراسم بابک عابدین با بیان اینکه ایفپکس، نمایشگاهی تخصصی در حوزه بسته‌بندی و ماشین آلات، مواد مصرفی و لیبل است و توانسته دستاوردهایی در زمینه دانش‌بنیان به معاون علمی رییس جمهور کشور معرفی کند، گفت: ایفپکس باعث متمرکز شدن بازدیدکنندگان تخصصی شده است، همچنین هدف ما رعایت فضای استاندارد، هم‌افزایی و مدیریت در صنعت چاپ است تا با کمک سازمان مدیریت صنعتی از موضوع رتبه بندی در این حوزه بهرهمند شویم.

 

در بخش دیگر این مراسم، ابوالفضل کیانی بختیاری با اشاره به اینکه سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی‌ها، رنکینگ‌ها و ریتینگ‌های بیش از 500 شرکت در کشور را انجام داده و تاکنون با هیچ اعتراضی مواجه نشده است، عنوان کرد: سازمان مدیریت صنعتی موفق به برگزاری نخستین دوره IMB برای صنایع شوینده و سیمان شده است و به صنعت چاپ و بسته‌بندی نیز اجرای این دوره را توصیه می‌کنم.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی تصریح کرد: چنین دوره‌هایی می‌توانند تخصصی، کوتاه مدت و در حد کارشناسی ارشد و دانشگاهی باشند و شرکت‌کنندگان در قبال آن می‌توانند از موضوع رنکینگ در صنعت چاپ و بسته‌بندی، امتیازهایی مانند تعرفه واردات و صاردرات و سایر سیستم‌های تشویقی حوزه فرهنگ و ارشاد برخوردار شوند.

 

وی ادامه داد: از این پس امکان برپایی سلسله همایش‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور مخاطبان صنعت چاپ و بسته‌بندی فراهم است. همچنین این سازمان رابطه مطلوبی با کشور آلمان و فرانسه دارد تا دوره‌های تخصصی با مدرس‌های آلمانی و فرانسوی و ارائه مدرک با ارزش بین المللی فراهم می‌شود.

 

دومین دوره نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید