امکان بررسی کیفیت و تمایزهای محصولات در ایفپکس مهیا است

 

شرکت «سناپک» با هدف بررسی کیفیت، تمایزهای محصولات و معرفی قابلیت‌های خود به هیات‌های تجاری در دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران شرکت کرده است.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، محمد حدادی پور، مدیرعامل شرکت «سناپک» با اشاره به حضور در دومین نمایشگاه ایفپکس، گفت: یکی از ملزومات انتخاب و تصمیم‌گیری در صنعت بسته‌بندی حس لامسه است، بنابراین؛ کوشیدیم با حضور در این دوره از نمایشگاه امکان بررسی کیفیت و تمایزهای محصولات و دستاوردهای شرکت سناپک را برای بازدیدکنندگان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه صنعت چاپ و بسته‌بندی بر پایه ارسال، صادرات و مواد اولیه است، ادامه داد: رقبای اصلی ما شرکت‌های چینی، هندی و ترکیه‌ای هستند در حالی که مواجهه با مشکلات تهیه مواد اولیه با بهای گزاف و ارسال بار، از مزیت چنین رقابتی برای ما کاسته است.

مدیر توسعه بازار شرکت سناپک گفت: سناپک برای نخستین بار در این دوره از نمایشگاه ایفکس حاضر شده است و تاکنون از بازدیدکنندگان بازخوردهای خوبی دریافت کردیم. البته بسیاری از مشتریان ما به صورت غیرمستقیم محصولات خود را ارسال می کنند که اگر مشکلات تهیه مواد اولیه و ارسال بار برطرف شود، با توجه به کیفیت مطلوب دستاوردهای این شرکت، امکان رقابت خوبی با رقبای خارجی خود خواهیم داشت.

دومین نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران تا جمعه 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید