برپایی سه کارگاه تخصصی در دومین روز نمایشگاه ایفپکس

 

همزمان با دومین روز از برپایی نمایشگاه آینده چاپ ایران کارگاه‌های آموزشی «نقش چاپ امنیتی جهت حفاظت از برند»، «جایگاه ساختار طراحی در آینده صنعت چاپ و بسته بندی» و «گرایشات و راهکاه‌های نوین در صنعت لیبل» برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده ایران، چهارشنبه (21 تیرماه) همزمان با دومین روز دومین نمایشگاه ایفپکس سه کارگاه تخصصی توسط ستاد اجرایی نمایشگاه آینده چاپ ایران، شرکت الماس پلاس و شرکت ایران روتاتیو برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی «نقش چاپ امنیتی جهت حفاظت از برند و فرآیندهای ضد جعل در آینده صنعت چاپ» با حضور مهدی عظیمی در ساعت 12 تا 13 در محل کارگاه‌های نمایشگاه ایپفکس برپا می‌شود.

در این روز، کارگاه آموزشی «گرایشات و راهکارهای نوین در صنعت لیبل» توسط مهندس علی ظریف در ساعت 15 تا 16 در محل کارگاه‌ها به همت شرکت ایران روتاتیو برقرار خواهد شد.

همچنین کارگراه «جایگاه ساختارطراحی در آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی» با اجرای ایمان هاتفی در ساعت 16:30 تا 17:30 در محل کارگاه‌های نمایشگاه بررسی می‌شود.

دومین دوره نمایشگاه آینده صنعت چاپ ایران از ساعت 10 تا 18 تا جمعه (23 تیرماه) در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپاست.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید