به‌زودی شاهد اثرات فرایند نمایشگاه‌ ایفپکس در صنعت چاپ خواهیم بود

 

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صمت در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران عنوان کرد:‌ صنعت چاپ و بسته‌بندی امکان رشد و ارتقا دارد تا به تکنولوژی این صنعت و نیز آمار و ارقام موجود در سطح دنیا برسد.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران، مونا ابروفراخ در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از برگزارکنندگان این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: آنچه که امروز عزم مرا برای حضور در این نمایشگاه جزم کرد، عنوان نمایشگاه بود زیرا توجه به موضوع آینده از جمله سیاست‌های وزارت صمت به شمار می‌آید.

وی ادامه داد: وزارت صمت در زمینه صنعت چاپ و بسته‌بندی به عنوان صنعت پیشران گام‌هایی برداشته است، صنعت پیشران یعنی به لحاظ ارزش افزوده، صادرات و تولید صنعتی تاثیرگذار بوده است و در این راستا توانسته بسیاری از حوزه‌ها را ارتقا دهد.

به گفته مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار وزارت صمت، صنعت چاپ و بسته‌بندی امکان رشد و ارتقا دارد تا به تکنولوژی این صنعت و نیز آمار و ارقام موجود در سطح دنیا برسد.

وی افزود: در دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران شاهد فرآیند مناسب چاپ، چاپ لیبل و شیوه‌های چاپ برای دیجیتالی کردن هستیم و اثرات آن را به زودی در همه موضوعات در کشور خواهیم دید.

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار وزارت صمت در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران نمایشگاه، برای همه صنعتگران، بویژه صنعت چاپ و بسته بندی آرزوی موفقیت کرد.

دومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 سه شنبه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید