آماده‌سازی ایفپکس ۲ در سایه تخصص و کیفیت

 

نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی نسبت به روند غرفه‌سازی‌ها در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ابراز رضایت کرد و از رشد کیفی این نمایشگاه در دومین گام خبر داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه آینده چاپ ایران، امیر هومن محمدی، درباره فرایند آماده سازی دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران که سه‌شنبه ۲۰ تیر ماه در مرکز نمایشگاهی ایران مال آغاز به کار می‌کند، گفت: با وجود اینکه تنها شش ماه از برگزاری نخستین دوره از این رویداد می‌گذرد، برگزارکنندگان توانستند، رویدادی کاملا تخصصی و حرفه‌ای را در دومین گام تدارک ببینند.

مدیرعامل شرکت هودیس پارس درباره فرایند غرفه‌سازی‌ها توضیح داد: طبق مذاکرات انجام شده با مرکز نمایشگاهی ایران مال، طبقه E1 از صبح جمعه در اختیار غرفه‌سازان قرار گرفت و فرایند غرفه‌سازی از نخستین ساعات به صورت منظم و بسیار حرفه‌ای در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم در غرفه‌سازی‌ها از تخصص کارشناسان و محصولات باکیفیت استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: شرکت هودیس پارس همچون دوره اول این نمایشگاه، در دوره پیش رو نیز مسوولیت غرفه‌سازی برای بخشی از شرکت‌کنندگان را بر عهده دارد که غرفه‌های استراتژیک و مهمی را شامل می‌شود.

به گفته محمدی، این شرکت در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران مسوولیت ساخت شش غرفه با متراژ بیش از ۷۰۰ مترمربع را بر عهده دارد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید