آغاز فرایند غرفه‌سازی دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران همزمان با عید سعید غدیر

رئیس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به آغاز فرآیند غرفه‌سازی این رویداد همزمان با عید سعید غدیر خم، از آمادگی کامل تیم اجرایی و برگزارکننده ایفپکس برای همراهی شرکت‌ها و غرفه‌داران خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، بابک عابدین، رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران ضمن تبریک به مناسبت عید بزرگ غدیر از آغاز فرایند ساخت و ساز غرفه‌های نمایشگاه ایفپکس 2 خبر داد و گفت: از امروز صبح جمعه 16 تیر ماه، مرکز نمایشگاهی ایران مال در اختیار تیم اجرایی نمایشگاه قرار گرفت و مراحل غرفه‌سازی شرکت‌ها آغاز شد که جا دارد همزمان شدن این اتفاق با عید سعید غدیر خم را به فال نیک بگیریم.

وی افزود: با توجه به رشد چشمگیر تعداد غرفه‌‌ها و همچنین حضور شرکت‌های خارجی در این رویداد، مسلما انتظار نمایشگاهی پرشور، پررونق و تخصصی را داریم که می‌تواند تحولات مثبتی را در حوزه صنعت چاپ و بسته‌بندی، توسعه و ارتقای اقتصادی و شکوفایی اقتصادی را در صنعت چاپ و بسته‌بندی همچنین فضای کلان صنعتی و اقتصادی کشور رقم بزند.

عابدین ضمن تشکر از همراهی‌ها و همکاری‌های سازمان‌ها و تشکل‌های مختلف در روند اجرای دومین دوره نمایشگاه، گفت: از همه مدیران و متولیان صنعت چاپ و بسته‌بندی در بخش دولتی و خصوصی دعوت می‌کنیم تا از جدیدترین دستاوردها در بخش تولید و خدمات صنایع چاپ و بسته‌بندی، همچنین زنجیره تامین که در بخش‌های مختلف ماشین‌آلات، ملزومات و … تدارک دیده شده، بازدید کنند و زمینه‌ساز برگزاری یک رویداد تخصصی و حرفه‌ای را موجب شوند.

وی تاکید کرد: طبق مذاکرات انجام شده و همکاری نهادهای ذی‌ربط از جمله وزارت امور خارجه مراحل ورود هیات‌های تجاری بازدیدکننده از کشورهای مختلف هماهنگ شده، هیات‌های تجاری دوشنبه به تهران وارد می‌شوند و در هتل تدارک دیده شده مستقر می‌شوند. این هیات‌ها در طول نمایشگاه از غرفه‌ها بازدید خواهند کرد و تعاملات خود را با غرفه‌داران دنبال می‌کنند.

عابدین در پایان برای تمام شرکت‌کنندگان آرزوی موفقیت کرد و یادآور شد: تیم اجرایی و برگزارکننده در تمام مراحل قبل، حین و بعد برگزاری نمایشگاه همراه مشارکت‌کنندگان و غرفه‌داران است و برای همه آرزوی توفیق و سلامتی دارد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰‌ تا ۲۳ تیر ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید