رونمایی ایلیاگستران از محصولات برند کالرگراف ایتالیا و رابکس آلمان در ایفپکس

شرکت ایلیاگستران با حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران محصولات جدیدی را از برند کالرگراف ایتالیا، رابکس آلمان و یک برند چینی رونمایی می‌کند.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، رقیه جودی، مدیرعامل شرکت ایلیاگستران با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه ایفپکس، عنوان کرد: نمایشگاه آینده چاپ ایران در گام نخست با گردهم‌آوری فعالان مطرح چاپ کشور توانست با پدید آوردن ایده‌ و تفکر نوین آینده چاپ ایران که هم راستا با شعار نمایشگاه است، اذهان خانواده‌ چاپ کشور را به این مساله معطوف کند.

وی افزود: این نمایشگاه می‌تواند با در کنار هم قرار دادن فعالان زنجیره تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی باعث رشد، هم افزایی، بروزرسانی معلومات و ارتقای بهره‌وری در صنعت چاپ شود.

جودی با بیان اینکه ارتقای این صنعت موجب رغبت مصرف‌کنندگان خارجی به بهره‌گیری از توانمندی‌های صنعت چاپ ایران منجر خواهد شد، گفت: زمانی که استقبال از توانمندی‌های صنعت چاپ افزایش پیدا کند، در گام دوم نیز باید درباره جذب بازدیدکنندگان متخصص اهتمام ویژه داشت؛ به طور کلی هر دو گروه به یک اندازه اهمیت دارند.

وی با اشاره به فعالیت‌های ایلیاگستران طی سال‌های اخیر گفت: من با سابقه‌ فعالیت و حضور در شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی، شرکت اهورا شگفت آریا را از سال ۱۳۹۲ برای ورود به بازار تامین مرکب و ملزومات چاپ تاسیس کردم، در این مسیر نمایندگی ایران با برندهایی نظیر تویو ترکیه، بلوری آلمان، کالرگراف ایتالیا، رابکس آلمان، دی ام اس آلمان، رنکسان ترکیه و … را دریافت کردم.

جودی ادامه داد: در این راه برای پیشبرد اهداف میان مدت و بلندمدت شرکت و تامین متریال‌های باکیفیت و همکاری با مجموعه‌های بزرگ صنعت چاپ کشور توانسته‌ام نقش خود را در راستای این امر مهم ایفا کنم.

وی همچنین درباره فعالیت‌های ایلیاگستران در نمایشگاه ایفپکس توضیح داد: معرفی برندهای مطرح در زمینه‌ مرکب و ملزومات چاپ، مشاوره تخصصی و فنی به مشتریان، ظرفیت‌سنجی و نیازسنجی بازار و مشتریان داخلی همچنین مذاکرات هدفمند با متقاضیان و تبادل نظرات و ایده‌ها از جمله فعالیت‌ها ما در نمایشگاه آینده چاپ ایران خواهد بود.

جودی تاکید کرد: امسال ما در دومین نمایشگاه ایفپکس محصولات جدیدی را از برند کالرگراف ایتالیا، رابکس آلمان و یک برند چینی رونمایی می‌کنیم.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید