اولین صمغ زینک‌سوزی ایرانی توسط گروه بازرگانی اسکویی در IFPEX عرضه می‌شود

«صمغ زینک‌سوزی» اولین نمونه صمغ تولید ایران در خاورمیانه برای نخستین بار توسط فروشگاه تهران «گروه بازرگانی اسکویی» در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران رونمایی خواهد شد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، «فروشگاه تهران» از اولین فروشگاه‌های ملزومات بخش‌های مختلف صنعت چاپ در ایران با بیش از 60 سال سابقه فعالیت است، این مجموعه در طول شش دهه گذشته به صورت خانوادگی اداره می‌شود، سعید سعیدی اسکویی، مدیر فروشگاه تهران با بیش از 35 سال تجربه است.

وی با اشاره به حضور شرکت بازرگانی اسکویی در این رویداد، گفت: این نمایشگاه فرصتی فراهم کرده است تا شرکت‌کنندگان خارجی و داخلی در کنار هم به عرضه جدیدترین محصولات و تولیدات خود بپردازند، اما ضروری است بازدیدکنندگانی از کشورهای مختلف داشته باشیم تا مطلع شوند که چه محصولات و تولیداتی در ایران تولید می‌شود.

اسکویی با بیان اینکه بعد از ۶۰ سال فعالیت و توسعه بازارهای خود در کشورهای حوزه خلیج فارس، نمایشگاه فرصت جدیدی است، افزود: بخش عمده چاپخانه‌های قدیمی ما را می‌شناسند ولی هدف ما از حضور در این رویداد معرفی محصولات و نمایش و ارائه آن به چاپخانه‌های جدید است.

وی تاکید کرد: معتقدیم که حضور در نمایشگاه‌های تخصصی چاپ و عرضه محصولات‌مان دروازه‌ای برای حوزه صادرات ما باشد.
اسکویی با بیان اینکه امسال طیف گسترده‌ای از ملزومات حوزه چاپ را ارایه خواهیم کرد، ادامه داد: جدیدترین محصول گروه بازرگانی اسکویی که برای اولین بار در خاورمیانه تولید شده با عنوان «صمغ زینک سوزی» را در نمایشگاه ایفپکس به نمایش خواهیم گذاشت، این محصول برای اولین بار در ایران تولید شده است.

اسکویی در این زمینه توضیح داد: این محصول کیفیتی شبیه صمغ زینک سوزی آگفا است، تا پیش از این در دنیا دو کشور ایتالیا و آلمان این صمغ را تولید می‌کردند اما اکنون افتخاری نصیب کرده بازرگانی اسکویی شده که برای اولین بار در ایران، آسیا و خاورمیانه این کالا تولید شده است.

به گفته وی، ویژگی این صمغ سوزاندن زینک است، با این محصول تیراژ صدهزار نسخه زینک بعد از سوزاندن به حدود 500 هزار نسخه می‌رسد و ویژگی آن افزایش تیراژ زینک است.

اسکویی همچنین از عرضه ۵ مدل داروی آب از شرکت‌های داخلی و خارجی نیز در نمایشگاه آینده چاپ ایران خبر داد و گفت: این داروها برای انواع و اقسام ماشین‌ها از افست‌های قدیمی که به صورت پارچه نورد آبی هستند تا ماشین‌های الکی کاربرد دارد.
وی یادآور شد: علاوه بر آن صمغ بایگانی، محلول پاک کننده زینک (پلیت کلینر)، چسب صحافی، چسب ام برای چسباندن سلفون و یووی، مرکب‌های فلکسوی واترگیت، ورنی واتربیس مات و برق، ورنی یووی ‌و چند مدل الکل ارجینال نیز از سوی گروه بازرگانی اسکویی در نمایشگاه ایفپکس عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید