«احبار» امارات هم به فهرست غرفه‌داران ایفپکس اضافه شد

شرکت تولیدی مرکب «احبار» زیرمجموعه گروه «القریر»، یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید ملزومات چاپ خاورمیانه در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران حضور دارد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، بابک عابدین با اشاره به مذاکره با گروه بازرگانی «القریر» امارات، گفت:  این گروه یکی از بزرگترین مجموعه‌های فعال در زمینه تولید مرکب خاورمیانه است و طی مذاکرات صورت گرفته، اهمیت بازار ایران را در مجاورت با کشور دوست و همسایه امارات تشریح کردیم.

رئیس دومین نمایشگاه‌ آینده چاپ ایران افزود: در این راستا یکی از کمپانی‌های این گروه به نام شرکت تولیدی مرکب «احبار» در دومین نمایشگاه ایفپکس حضور خواهد داشت و محصولات خود را در عرضه می‌کند.

عابدین با اشاره به محصولات این مجموعه، عنوان کرد: شرکت تولیدی مرکب «احبار» در زمینه تولید مرکب‌های پایه حلال و پایه آب، و محصولاتی که در چاپ کارتن و فلکسو کارتن استفاده می‌شود، فعال است. این شرکت همچنین در حوزه مرکب‌های فلکسو پایه حلال برای چاپخانه‌‌های انعطاف‌پذیر و تولیدات مرکب افست فعال دارد.

وی تاکید کرد: طی مذاکراتی که با مدیران این مجموعه داشتیم مطلع شدیم که بازار ایران برایشان مهم است؛ بنابراین به این نتیجه رسیدند که با حضور در ایفپکس می‌توانند ارتباط خوبی با جامعه هدف یعنی چاپخانه‌داران بخش کارتن و چاپ انعطاف‌پذیر ایران داشته باشند.

عابدین در انتها از همه تولیدکنندگان کارتن و لفاف انعطاف‌پذیر در بخش فلکسو دعوت کرد تا با حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، از محصولات این شرکت معتبر اماراتی بازدید کنند.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از 20 تا 23 تیر ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید