ایفپکس در فهرست صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران از قرار گرفتن نمایشگاه آینده چاپ ایران در فهرست حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری و بهره‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان‌های ایفپکس از حمایت‌های این صندوق خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران به نقل از چاپ و نشر آنلاین، بابک عابدین رئیس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران،‌ با اعلام قرار گرفتن این نمایشگاه در تقویم و فهرست نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده از طریق اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران، نمایشگاه آینده چاپ ایران از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری مشمول حمایت شناخته شد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران افزود: بنابراین شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته برای حضور در دومین نمایشگاه ایفپکس، علاوه بر حمایت‌ برگزارکننده، از حمایت آن صندوق نوآوری و شکوفایی نیز بهره‌مند می‌شوند.

عابدین با اشاره به حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادامه‌داد: این اتفاق با حمایت ویژه دکتر اسماعیلی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد و این حمایت، بیانگر تاکید ایشان بر اهمیت فعالیت‌های دانش‌بنیان و نقش مهم آن‌ در توسعه و پیشرفت تولید و صنعت کشور است.

و دکتر احمدوند، معاون ایشان در امور فرهنگی انجام شد و بدینوسیله کمال تشکر و قدردانی خود را از ایشان اعلام می‌دارم.

وی همچنین ضمن تجلیل از حمایت‌های دکتر احمدوند، معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مسیر، گفت: همچنین باید از مساعدت دکتر دهقانی فیروزآبادی، مدیر اجرایی و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و دکتر خیاطیان، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی بابت تصویب این رای تشکر ‌کنم. امیدوارم این تصمیم فرخنده به رشد و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه چاپ و بسته‌بندی کمک کند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران با بیان اینکه مطابق با این مصوبه پاویون دانش‌بنیان‌ها در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور شرکت‌های فعال نوآور‌ دانش‌بنیان که دارای پروانه فعالیت دانش بنیان هستند برپا می‌شود، گفت: این شرکت‌ها ضمن حمایت صندوق نوآوری و توسعه از تخفیف ویژه نمایشگاه ایفپکس نیز برخوردار شده‌اند.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰‌ تا ۲۳ تیر ۱۴۰۲ از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید