حضور شرکت ایران روتاتیو در نمایشگاه آینده چاپ ایران

شرکت «ایران روتاتیو» نماینده انحصاری گروه «هایدلبرگ» آلمان امسال در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران حضور دارد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران؛ بابک عابدین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ از حضور شرکت «ایران روتاتیو» نماینده انحصاری کمپانی «هایدلبرگ» در دومین نمایشگاه ایفپکس خبر داد و گفت: ایران روتاتیو شرکت پیشرو در مشاوره سرمایه‌گذاری و ارائه‌ راهکارها، ماشین‌آلات و ملزومات چاپ و بسته‌بندی، قطعات یدکی، خدمات فنی و آموزشی در ایران است که طی هشتاد سال با مدیریت خانواده اسفرجانی در حوزه چاپ و بسته‌بندی فعال است.

رئیس و برگزارکننده نمایشگاه ایفپکس افزود: این شرکت در حوزه تامین نیازهای بازار با به روزترین تکنولوژی‌ها با همکاری شرکای تجاری قدرتمند در دنیا فعالیت دارد و قرار است تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوین صنعت چاپ و بسته‌بندی را در قالب مجموعه‌ای هدفمند در نمایشگاه آینده چاپ ایران ارائه دهد.

عابدین با بیان اینکه انتقال دانش، تسهیل در توسعه و رشد سرمایه‌گذاری برای کسانی که در این صنعت فعال هستند، از جمله اهداف حضور در این رویداد فراملی است، ادامه داد: استفاده از خطوط و تکنولوژی‌های جدید تولیدی به محصولات چاپی ارزش افزوده می‌دهند و در انتها به رشد، رونق و به‌روزرسانی صنعت چاپ در آینده منتج می‌شود.

وی یادآور شد: طبق مذاکراتی که با مدیریت شرکت ایران روتاتیو داشتیم، به توافق رسیدیم تا این برند معتبر و جریان‌ساز صنعت چاپ در نمایشگاه امسال حضور یایند و از حامیان ایفپکس باشند.

عابدین همچنین از رونمایی‌‌ محصولات جدید این کمپانی در نمایشگاه آینده چاپ ایران خبر داد و گفت: مجموعه‌ای از جدیدترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ دنیا از گروه هایدلبرگ، گالوس و سایر برندها در نمایشگاه توسط کارشناسان ایران روتاتیو معرفی خواهند شد.

به گفته وی، پیرو اهداف آموزشی ایفپکس، برگزاری سمینارهای آموزشی و اطلاع رسانی برای معرفی راهکارهای نوین افزایش بهره‌وری حوزه ماشین آلات و ملزومات مصرفی نیز توسط کارشناسان این شرکت در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید