ثبت نمایشگاه IFPEX در تقویم بین‌المللی 10Times

اطلاعات برگزاری نمایشگا‌ه آینده چاپ ایران در سایت 10Times.com که یک تقویم بین‌المللی معتبر مربوط به رویدادها و نمایشگاه‌های بین‌المللی جهان است، درج شد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، IFPEX در راستای اهداف بین‌المللی خود برای جذب شرکت‌های فعال در صنعت چاپ و بسته‌بندی و بازدیدکنندگان تخصصی، با تایید دبیران سایت بین‌المللی 10Times  در فهرست رویدادهای جهانی این پایگاه قرار گرفت.

این پایگاه بین‌المللی درواقع تقویمی معتبر و کارآمد است که به رویدادها و نمایشگاه‌های بین‌المللی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و .. اختصاص دارد و بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به این سایت، با درج فیلترهای تخصصی جست‌وجو، از مختصات و اطلاعات برگزاری آن‌ها با خبر شوند.

در این سایت اطلاعات مختلفی درباره نمایشگاه آینده چاپ ایران درج شده که شامل معرفی شرکت برگزارکننده، محل و زمان برگزاری، لوکیشن و نحوه دسترسی به مرکز نمایشگاهی ایران‌مال درج شده است. همچنین امکان ثبت‌نام علاقه‌مندان به حضور در این رویداد نیز از طریق سایت 10Timesوجود دارد و اطلاعات ثبت‌شده برای برقراری تعاملات بعدی در اختیار برگزارکنندگان ایفپکس قرار می‌گیرد.

برخی اطلاعات درباره IFPEX که در این سایت درج شده به شرح زیر است:

«نمایشگاه چاپ آینده ایران، نمایشگاه تجاری جدید و هیجان‌انگیز در ایران (در منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع) است. IFPEX یک رویداد B2B است حوزه‌هایی همچون چاپ، بسته‌بندی، برچسب‌ها، ماشین‌آلات، موادمصرفی، نرم‌افزار و صنایع مرتبط را شامل می‌شود. دومین نمایشگاه چاپ آینده ایران با حمایت IPPIEMA (انجمن صادرکنندگان و تولیدکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران) و از 11 تا 14 جولای 2023 در مرکز نمایشگاه بین‌المللی ایران مال در تهران برگزار می‌شود.

ایران دارای پایگاه تولید صنعتی قوی است که شامل بیش از 6000 چاپگر است، بسیاری از چاپخانه‌های بزرگ ایرانی اکنون به دنبال حرکت به دنیای پیچیده و در حال رشد چاپ لیبل و بسته‌بندی هستند و فرصت‌هایی را برای تامین کنندگان تجهیزات و مواد به ارمغان می‌آورد. ایران امروز بدون شک پتانسیل هیجان‌انگیزی برای سرمایه‌گذاری، رشد، کالاهای برند، محصولات و خدمات جدید ارائه می‌دهد.

لطفاً به سایت IFPEX.ir مراجعه کرده و از استعلام اطلاعات تکمیلی دریغ نکنید.»

دومین نمایشگاه بین‌المللی آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید