حضور شرکت ایتالیایی با برند 4FLEXO در نمایشگاه IFPEX

در ادامه فرایند اطلاع‌رسانی و بازاریابی‌های بین‌المللی، شرکت ایتالیایی آرکوگروپ (ArcoGroup) به جمع شرکت‌های حاضر در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران پیوست.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، مدیران شرکت ایتالیایی گروه آرکو (ArcoGroup) که در زمینه تولید ملزومات ماشین‌های چاپ رول با برند شناخته‌شده 4FLEXO فعالیت دارد، IFPEX را برای رونمایی و معرفی محصولات خود در بازار ایران انتخاب کردند.

این شرکت بین‌المللی توانسته‌است با اتکا به فناوری‌های نوین، به موفقیت‌های چشمگیری در تولید اقلام مصرفی در صنعت چاپ فلکسو دست پیدا کند که به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری کمی و کیفی تولیدکنندگان می‌انجامد.

گروه آرکو به عنوان یک شرکت بین‌المللی معتبر در سال‌های اخیر سهم قابل توجهی از بازار اروپا، آفریقا و خاورمیانه را در عرضه سیلندر، اسلیو‌، کلیشه و… به‌دست آورده و در راستای سیاست‌های توسعه بازار، برای اوین بار محصولات خود را در نمایشگاه آینده چاپ ایران به نمایش می‌گذارد.

حضور این شرکت در نمایشگاه IFPEX در شرایطی قطعیت یافت که پیش از این نیز حضور شرکت چن‌مینگ از کشور چین به‌عنوان اسپانسر این رویداد تخصصی اطلاع‌رسانی شد و نتیجه مذاکرات با سایر شرکت‌های خارجی، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ تیر ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید