ایفپکس تنها نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ است

مدیر عامل شرکت دانش بنیان رفرف ارکید نوآور معتقد است؛ ایفپکس تنها نمايشگاه تخصصی صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی و یک رویداد تخصصی با نگاهی حرفه‌ای به تکنولوژی چاپ است.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، آتشه سلیمانی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان رفرف ارکید نوآور و عضو هیات علمی پژوهشگاه رنگ با اشاره به ارزیابی خود از نخستین نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: این نمایشگاه را یک رویداد تخصصی با نگاهی حرفه‌ای به تکنولوژی چاپ دیدم که به خوبی برگزار شد.

وی افزود: امیدوارم شرایطی ایجاد شود که نمایشگاه آینده چاپ ایران در گام دوم با جمع گسترده‌تری از بازدیدکنندگان خارجی همراه باشد و شاهد حضور غرفه‌هایی از نمایندگان چاپ و بسته‌بندی کشورهای همسایه و کشورهای مختلف باشیم.

سلیمانی با بیان اینکه ایفپکس تنها نمايشگاه تخصصی صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی است، ادامه داد: معتقدم که باید تبلیغات گسترده‌ای صورت بگیرد و از کشورهای همسایه نیز در نمايشگاه حضور داشته باشند، زیرا با توجه به بعد بین‌المللی بودن آن، ضروری است که بر این مسأله تمرکز شود.

وی با بیان اینکه تولیدکننده‌های ملزومات چاپ و کسانی که تولیدمحصولات چاپی دارند، باید حضور پررنگ‌تری در نمایشگاه ایفپکس داشته باشند، گفت: همانطور که از نام نمايشگاه آینده چاپ ایران مشخص است شرکت‌های دانش بنیان محصولاتی را ارایه می‌دهند که کاملا به آینده چاپ مربوط است و در صورت قوی بودن نمايشگاه، محصولات شرکت‌های نوپا و دانش بنیان بهتر به فروش می‌رسد.

سلیمانی همچنین با ارائه پیشنهادی مبنی بر برگزاری نمایشگاه به صورت دوسالانه، تاکید کرد: به نظرم نمایشگاه‌های تخصصی می‌توانند هر دو سال یکبار برگزار شوند تا جلوی تعدد نمایشگاه‌هایی که تا حدودی هم به چاپ مربوط است گرفته شود و شاهد برگزاری نمايشگاهی با قدرت بیشتر باشیم.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۳ تا ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲‌ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید