نمایشگاه آینده چاپ ایران با برنامه‌های علمی و آموزشی غنی می‌شود 

به گفته رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا، نمایشگاه آینده چاپ ایران در گام دوم خود برای ارتقای دانش صنعت چاپ و بسته‌بندی باید قدم‌های خوبی بردارد و با تمهید برنامه‌های متنوع علمی و آموزشی به غنای این رویداد کمک کند.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، حسن میرباقری، رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به ضرورت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در کشور گفت: هر نمایشگاهی که برگزار می‌شود فقط غنای فضا، اطلاعات و موضوعات نمایشگاه است که مخاطب را راضی یا ناراضی می‌کند، هرچه محتوایی که نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارایه می‌کند، غنی‌تر باشد بر تعداد مخاطبان آن افزود خواهد شد.

وی افزود: معمولا این‌گونه است که با حضور در هر نمایشگاه، اگر چیزی به اطلاعات شما اضافه‌تر شود، به عنوان مخاطب از آن رضایت بیشتری خواهید داشت و به همین دلیل مجریان برگزاری رویدادهای نمایشگاهی تخصصی باید به این موضوع دقت کنند.

میرباقری با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری پرشور نمایشگاه آینده چاپ ایران در تیر ماه ۱۴۰۲، گفت: این نمایشگاه در گام نخست توانست با استقبال خوبی از سوی فعالان صنعت چاپ روبرو شود و امیدوارم در گام دوم خود برای ارتقای دانش صنعت چاپ و بسته‌بندی، قدم‌های خوبی بردارد و با تمهید برنامه‌های متنوع علمی و آموزشی به غنای این رویداد کمک کند.

وی یادآور شد: با توجه به حضور زنجیره سلولزی، ماشین آلات، نشر، چاپ و بسته‌بندی در این نمایشگاه می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک به جایگاه خوب و بسیار خوبی در این حوزه دست پیدا کند.

به گفته میرباقری، در این میان معتقدم که امسال با اطلاع‌رسانی گسترده و تبلیغات در فضای مجازی و محیطی امسال موفق‌تر باشد و به اهداف خود دست پیدا کند.

وی در پایان با اشاره به حضور انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا در نمایشگاه‌ ایفپکس، تاکید کرد: همیشه درباره هر اقدام نوآورانه و ویژه‌ای که در حوزه صنایع مختلف و مرتبط انجام می شود، انجمن حامی است و حتما شرکت خواهد کرد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید